068 790 70 70

Оренда альтанки біля Львова з мангалом

Де відпочити та посмажити шашлик біля Львова? Альтанки з мангалом в оренду на день в 20-ти хв. їзди з центру міста. Розташовані серед мальовничого лісу на березі ставка. Де Ви відпочинете на природі та посмажете шашлик з друзями. На галявині відпочинку Дубок розташовано безліч альтанок які розраховані на великі компанії до 25 чоловік та менші до 12-ти. Біля кожної альтанка є окремий мангал який входить в вартість альтанки а нічне освітлення дозвалить Вам відпочивати в вечірній час з комфортом. Також на території знаходяться безкоштовна парковка, WC, дитячий майданчик де дітки проведуть весело час, поки батьки культурно відпочивають на природі. Гайда до нас на галявину. Ви отримаєте массу незабутніх вражень, та приїдете ще.

Телефонуйте до нас за номером 068 790 70 70 розкажемо все, що Вас цікавить, допоможемо обрати альтанку для Вашої компанії.

Відгуки наших клієнтів

Anna Shulgan
Це місце між Лапаївкою та Оброшином на краю лісу. Місце гарне. Є різні страви, адже тут замовляються альтанки є мангал і можна приготввати та привезти все те що любите. На території є гарне маленьке озерце. Купатись не можна бо мацьопе, але красиве. Взагалі територія чиста, обгороджена. Гарний заїзд і є місце де поставити машину. Можна замовити і в них певні страви.
Сергей Гарасимчук
Сподобалося. Справді дуже багато місця. Єдине, що на самій базі немає 3G. Перестає ловити за 300 метрів до місця. Тому якщо оберете добиратися на Убері, наприклад, то візьміть до уваги, що на самій базі водій не зможе завершити поїздку. Щодо самого місця - все гарно. Єдине що - туалети не дуже чисті і з відповідним запахом вокзалу в якомусь савдеповському містечку.

Показати більше відгуків Закрити відгуки

Yevheniy Bunyk
Гарне, недороге місце для відпочинку на природі. Є ставок, ресторан, альтанки, мангали. Неподалік об'ізноі Львова, біля Оброшино.
Ira Skachkova
Свіже повітря, запах листя та грибів!... Для відпочинку сцпер місце!
andriy vuglevich
Затишні альтанки, є освітлення, чисто, недалеко від міста
Юра Стенюх
Хороше місце для відпочинку: мангал альтанки WC ресторанчик
Iruncik Spodaryk
Дуже хороший заклад. Святкували там своє весілля. Ціни помірні, набагато дешевші ніж у сусідньому закладі. Кухня ДУЖЕ смачна, вічливе ставлення персоналу і власники дуже приємні, ввічливі, хороші люди. Наше свято пройшло дуже гарно, по-домашньому, в теплому колі. Дуже дякуємо ресторану "Дубок"
Оксана Гуменюк
Чудово можна відпочити за містом
Vasyl Gorovyi
Добре місце для відпочинку.
Rostyslav Panahyd
Нормально.Можна їхати.
Marian Lapchuk
Доброго Дня , Був у Вас в Дубочках , все дуже -дуже гарно сподобалося , Кухня смачна гарне оформлення страв , що головне СМАЧНО у Вас.:) Подобається те що у вас є де погуляти , гарні тераси , альтанки , звірятка :) , Дитячий майданчик взагалі дуже-дуже класний є де дитині провести весело час . Дуже подобається те , що у вас є прекрасний став де гарно стрибає рибка і досить така трофейна так що " Привіт рибакам " які люблять великі трофеї. А ще дуже смачні у Вас страви на мангалі , Шашлик , овочі .То є дуже-дуже смачно. Ще у Вас дуже класна жива музика , надзвичайно наскакалися і повеселилися ,гарно провели час. " Музики молодці " . Ми дуже захоплені тим молодим рестораном який появився на Лапаївці , Всім-всім рекомендуємо там справді можна провести дуже класно час як і в альтанках так і на забаві в ресторані. Адміністрація закладу Молодці , Дякуємо Вам ;)
Василь Дзвоник
Велика кількість комарів
Nazarii Petreshak
Недалеко від Львова. Гут


068 790 70 70